Metadrol – suplementy na przyrost masy mięśniowej

Podnieś poziom testosteronu!

Metadrol to tak naprawdę suplement na tkankę mięśniową, który posiada niezawodną formułę HGRX-3 [2-Hydry-3-Methox 0H2], która aktywuje znaczną aktywność anaboliczną. Pomoże to Twoim mięśniom uzyskać jak największe korzyści z każdego powtórzenia, upewniając się, że każdy trening prowadzi do innego poziomu osiągnięć. Odżywka na masę Metadrol dostarcza mięśniom niezbędną kompozycję naturalnych składników odżywczych i katalizatorów, spalając powstały kwas mlekowy, co z kolei zwiększa siłę fizyczną i przyspiesza regenerację masy mięśniowej.

Pozwala zdecydowanie rozwinąć potężne mięśnie związane z całym ciałem

Metadrol umożliwia osiągnięcie najbardziej efektywnych wyników i zwiększenie osiągnięć. Posiada unikalną różnorodność substancji aktywnych, które przyczyniają się do ochrony związanej z włóknem masy mięśniowej i umożliwiają jej szybki wzrost. Składniki odżywki Metadrol przyspieszają naturalny przyrost tkanki mięśniowej i pozwalają na rozwój potężnych mięśni całego ciała. Metadrol nasila produkcję tlenku azotu, podczas gdy poziom energii w organizmie posiada odpowiednio skondensowaną kombinację aminokwasów, kreatyny i białek katabolicznych. Pozwala ciału ludzkiemu osiągnąć ograniczenia wytrzymałości fizycznej. Metadrol to tak naprawdę legalny suplement zastępujący sterydy anaboliczne zwiększające masę.

Nawet 9 kg po 6 miesiącach!

Odżywka na masę Metadrol doskonale wpływa na regenerację mięśni, jednocześnie łagodząc bóle. Suplement stymuluje metabolizm organizmu, zapewniając skuteczną utratę tkanki tłuszczowej. Metadrol to naprawdę potężna mieszanka wielu cennych składników odżywczych i inhibitorów kwasu mlekowego. Badania kliniczne wykazały, że osoby stosujące Metadrol zgodnie z zaleceniami producenta przybrały na wadze średnio 19,7 funta (9 kg) po 6 miesiącach i straciły około 3,4% tłuszczu w organizmie. Każda część suplementu przeszła pomyślnie szczegółowe testy kontrolne. Metadrol zapewnia lepsze rezultaty niż jakiekolwiek sterydy anaboliczne dostępne na rynku, co potwierdzają opinie profesjonalnych kulturystów i sportowców.

Kliknij ten link, aby zamówić Metadrol

Korzyści i wady
 • Zwiększenie ilości testosteronu
 • Wzmocnienie stanu anabolicznego
 • Zwiększenie sprawności fizycznej
 • Przyspiesza naturalny przyrost masy mięśniowej
 • Pozwala zdecydowanie szybko rozwinąć potężne mięśnie związane z całym ciałem
 • Zawiera skondensowaną kombinację aminokwasów, kreatyny i białek anabolicznych
 • Do 9 kg wagi po 6 miesiącach
 • Wysoka cena
 • Niezalecane dla nowicjuszy
 • Produkt nie powinien być używany przez osoby poniżej 18 roku życia
 • Naprawdę mocna akcja

Dla tych, którzy są chorzy i zmęczeni możliwym brakiem skutków , the Wyprodukowano suplement diety Somatodrol , który w wyniku swojego składu może dać nam to, czego szukamy i czego oczekujemy.metadrol Pierwsza informacja to fakt, że jest to całkowicie bezpieczny produkt dopuszczony do obrotu na polskim rynku. Nie zawiera sterydów anabolicznych, więc każdy może go używać. Podstawowym składnikiem związanym z suplementem może być aminokwas L-arginina, który stymuluje produkcję HGH.W składzie znajdują się także minerały takie jak np. Cyna, magnez i witamina B6. Takie połączenie zapewnia naprawdę dobrą stymulację testosteronu, co może odpowiadać za przyrost tkanki mięśniowej. Suplement zawiera dodatkowy aminokwas L-ornitynę. Wszystkie aminokwasy wraz z witaminami i minerałami dają niesamowite rezultaty. To połączenie to naprawdę prawdziwa bomba, co oznacza, że ​​mamy mniej zbędnego tłuszczu, ale coraz więcej mięśni.

Posiadanie wielu mięśni to coś, co wielu mężczyzn na całej planecie sobie wyobraża. Stosując ten suplement osiągniemy nasz cel znacznie szybciej niż nam się wydaje. Z jednej strony będziemy mieli znacznie więcej energii, dzięki czemu będziesz mógł więcej ćwiczyć, az drugiej te ćwiczenia przynoszą efekty. Im większa mamy teraz tkankę mięśniową, tym większa jest dla naszego wyglądu. Hormony wzrostu mogą nieść nawet 26%, co oznacza mniejsze zmęczenie podczas ćwiczeń. Jest naprawdę świetna wiadomość dla mężczyzn, którzy zawsze martwią się o swój popęd seksualny. Stosując suplement, nasza chęć na seks będzie jeszcze większa , więc nie trzeba czekać, ale trzeba szybko zdecydować, jak to działa. Ciało będzie wyglądało coraz lepiej z dnia na dzień. W końcu zobaczymy zarys naszych mięśni. Pojawiające się wpływy zawsze motywują nas do pracy nad sobą , więc im szybciej zaczniemy myśleć o suplemencie tej firmy, tym większe dla nas wszystkich. SKUTECZNOŚĆ 99% 80% CAŁKOWITA SPRAWNOŚĆ 89% 70% CAŁKOWITA ŻYWOTNOŚĆ 89% 30% CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO 100% 100% KOMPLETNA

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Maks

Zaangażowanie w fitness to za mało, żeby mieć świetne mięśnie i szybko o tym usłyszałam. Dobrze, że najbardziej przydatny suplement Somatodrol zawierał pomoc, która zapewnia mi niesamowite efekty. Zaryzykowałem iw efekcie dziś moja tkanka mięśniowa to o wiele więcej niż na początku mogłem pracować na siłowni.

Ocena:

Jacek

Gdyby nie Somatodrol, nadal siedziałbym na siłowni i zastanawiałbym się, dlaczego właściwie nie mam takiego wpływu jak inni. Dopiero gdy się wtedy dowiem, że ci sportowcy, którzy mają świetne mięśnie, stosują ten suplement, moje życie się zmieniło. Dziś podziwiają mnie za zdobytą tkankę mięśniową.

Ocena:

02

Mass Extreme

Można bezpiecznie zwiększyć tkankę mięśniową . Wystarczy skorzystać z najbardziej przydatnego suplementu, wykorzystując najbardziej przydatny skład. To, czego potrzebuje większość tych, którzy chcą zwiększyć swoją tkankę mięśniową, spełnia Mass Extreme, jest to całkowicie bezpieczny suplement. Zawiera ekstrakt z kozieradki, który nasila syntezę glikogenu w naszych komórkach mięśniowych. Ta zawartość związana z komórkami masy mięśniowej wzrasta, a tym samym zwiększa się objętość masy mięśniowej. Suplement zawiera również kwas fosfatydowy i 5 Deoksyadenozylokobalaminę. Ten ostatni składnik sprawia, że ​​podczas ćwiczeń mięśnie rosną jeszcze szybciej. Kwas 4-aminomasłowy, który wydziela naturalne hormony wzrostu, jest również pomocny w stymulowaniu mięśni, a to zwiększa naszą energię i wytrzymałość. Do wzrostu naszych mięśni potrzebujemy również testosteronu, który może być zawarty w tej kompozycji, a jednocześnie korzeń maca. Możesz chodzić bezpośrednio na salę gimnastyczną przez cały dzień, a to nie zadziała, i tylko dlaczego? Rozwiązanie jest naprawdę proste, te mięśnie nie mają z czego wyrosnąć. Możesz mieć masę, ale warto też wesprzeć się odpowiednimi składnikami, które pozwolą na szybki przyrost masy mięśniowej. Jeśli nie będziemy chcieli spędzać czasu, będziemy musieli wybrać takie rozwiązanie i szybko przekonamy się, że była to dobra decyzja.

Regularne stosowanie suplementu zapewnia naprawdę szybkie efekty . Osoby, które chcą szybko zbudować swoją tkankę mięśniową, są zadowolone, bo na podstawie statystyk można liczyć na prawie stuprocentowy wzrost. Mięśnie faceta byłyby podstawą, dlatego warto zadbać o to, by rosły jak najszybciej. Nie będziemy tylko dobrze wyglądać, ale co ważniejsze, będziemy mieli znacznie więcej siły. To nie tylko mięśnie, ale dodatkowo zwiększona wydolność związana z całym ciałem. Opierając się na zaleceniach producenta, jeśli zależy nam, aby efekty były szybko widoczne, suplement można stosować codziennie. Pamiętajmy, że dwie kapsułki dziennie przed posiłkami byłyby podstawą i będziemy rekomendować stosowanie tego rodzaju suplementu u innych osób. SKUTECZNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA SPRAWNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA ŻYWOTNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO 100% 100% KOMPLETNE

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Kamil

Mass Extreme to zdecydowanie skuteczny sposób na podniesienie tkanki mięśniowej. Nie ma lepszego sposobu, który byłby tak bezpieczny dla twojego ciała. Pierwsze uderzenia można zauważyć niemal natychmiast. Moja tkanka mięśniowa rośnie z dnia na dzień, dlatego polecam ten suplement każdemu lub wszystkim ćwiczącym.

Ocena:

Irek

Moje mięśnie zaczęły szybko rosnąć po zastosowaniu Mass Extreme, dlatego mogę polecić ten środek każdemu lub wszystkim, którzy pragną takich samych rezultatów. Skład został dobrany tak, abyś znalazł podobne pozytywne efekty i to widać we mnie. Jestem bardzo zadowolony i korzystam tylko z tego suplementu.

Ocena:

01

Metadrol

Osobom, którym zależy na szybkich efektach w centrum fitness, wśród najbardziej przydatnych suplementów zdrowotnych można polecić nie tylko w Polsce, ale dodatkowo na naszej planecie. Oczywiście mimo wszystko suplement Metadrol, który dostaniesz jak najbardziej efektywne recenzje. Skład związany z suplementem jest wyjątkowo dobrze stonowany w warunkach laboratoryjnych, co oznacza, że ​​na pewno działa. Ale to nie wszystko, ponieważ zawarty w składzie jest całkowicie bezpieczny dla naszego organizmu, nawet przy dłuższym stosowaniu. Mamy teraz kombinację HGRX3 wraz z innymi minerałami i składnikami, które dają niesamowite rezultaty.

Stosując suplement dobrze przygotujemy się do codziennych treningów na siłowni. Jeśli nie pomożemy sobie, możemy być zmęczeni i nie będziemy mieli na to energii, a Ty nigdy nie doprowadzisz się do tego stanu. Nasza wytrzymałość jest niezbędna, ponieważ wtedy pojawiają się skutki. Im większy mamy teraz trening, tym bardziej jesteśmy zmęczeni, a stosując suplement szybciej odzyskamy tę sprawność. Oznacza to, że być może nie tylko nie ograniczymy ilości treningu, ale także będziesz miał możliwość ćwiczenia jeszcze więcej. Oczywiście wszystko zgodnie z zasadami bezpieczeństwa, żeby się nie przetrenować. Przy masie mamy też tłuszcz, więc trzeba będzie go szybko i sprawnie zrzucić. Pomagają w tym składniki zawarte w suplemencie. Każda osoba, która może ćwiczyła przez długi czas, wie, jak bolesne są bóle mięśni i musisz jakoś sobie pomóc. Mając właśnie taki suplement, jesteśmy dużo lepiej przygotowani i mamy dużo lepsze podejście do treningu. Pamiętajmy, że tylko najtrwalsi ludzie osiągają swoje cele. Pozostali mogą im zazdrościć. Możesz nie chcieć tego osiągnąć, jeśli chcesz spalić więcej tłuszczu, musimy sprawniej pracować na siłowni, a stosowanie suplementu nam w tym pomoże. Tak właśnie robią być może nie tylko osoby, które dla zdrowia idą bezpośrednio na salę gimnastyczną, ale dodatkowo osoby, które z tego zarabiają na życie i bardzo często wybierają się na zawody kulturystyczne. jeśli chcemy spalić więcej tkanki tłuszczowej, musimy sprawniej pracować na siłowni, a pomoże nam w tym stosowanie suplementu. Tak właśnie robią być może nie tylko osoby, które dla zdrowia idą bezpośrednio na salę gimnastyczną, ale dodatkowo osoby, które z tego zarabiają na życie i bardzo często wybierają się na zawody kulturystyczne. jeśli chcemy spalić więcej tkanki tłuszczowej, musimy sprawniej pracować na siłowni, a pomoże nam w tym stosowanie suplementu. Tak właśnie robią być może nie tylko ludzie, którzy chodzą na siłownie dla zdrowia, ale dodatkowo ludzie, którzy z tego zarabiają na życie i bardzo często wybierają się na zawody kulturystyczne. SKUTECZNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA SPRAWNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA OKRES TRWAŁOŚCI 70% 70% CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO 100% 100% KOMPLETNE

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Jurek

Moim marzeniem było mieć świetne mięśnie, a Metadrol mi w tym pomógł. Gdyby nie ten suplement, nie miałbym okazji tego zrobić. Chociaż ćwiczę jeszcze więcej niż wcześniej, mamy więcej siły i energii. Po treningu szybko odzyskuję formę i mamy teraz energię, aby ponownie uzyskać dobre wyniki na ciele.

Ocena:

Status

Początkowo nie do końca wierzyłem, że Metadrol będzie w stanie mi pomóc. Dopiero po kolejnej dawce zauważyłem, że wcześniej tylko marnowałem czas. Teraz mam energię, wolę i co najważniejsze mam niesamowite efekty. Polecam ten suplement każdej osobie, która nie może łatwo osiągnąć efektów na siłowni.

Ocena:

02

Probolan 50

Ćwiczenia to nie wszystko, co musimy zrobić, aby zwiększyć naszą tkankę mięśniową. Tutaj musisz zaoferować swojemu ciału coś, co pomoże Ci poprawić i osiągnąć lepsze wyniki. Obecnie stosuje się odpowiednie suplementy zdrowotne, ale na które z nich postawić? Pozwól mi to wyjaśnić, Probolan 50 jest dokładnie tym, czego potrzebujemy. To środek prawny, który daje niesamowite rezultaty. Suplement zawiera matrycę estru 17-estrowego epihydroksetiolanu, który jest jedynym takim środkiem stosowanym w suplementach zdrowotnych.Być może nie znajdziemy czegoś podobnego u każdego innego, a teraz mamy tego do 500 mg. Kolejnym składnikiem jest Tribulus, który zwiększa poziom testosteronu o kilkaset procent. ten suplement wywołuje takie skutki i jest rzeczywiście popularny. Sterydy anaboliczne są zabronione, ale ten suplement ma podobne działanie i nie ma skutków ubocznych.

Doświadczeni kulturyści pragnący osiągać świetne rezultaty próbowali już wszystkiego i dopiero wygląd tego suplementu oferował im dokładnie to, czego szukali. To właściwie najbardziej przydatna reklama tego produktu, która jest bezpieczna i powoduje, że szybko osiągamy tkankę mięśniową. Nie musimy też martwić się o nasz popęd seksualny, bo po zastosowaniu tego środka będzie go jeszcze więcej niż teraz. Zadbana sylwetka to naprawdę duże wyzwanie, więc jeśli stracimy nadzieję, że nam się to uda, zaryzykujmy i stosujmy ten suplement. Jest znany na całym świecie i używany przez prawdopodobnie najbardziej znane nazwiska. Działa i teraz możemy się szybko uczyć. Regularne dawkowanie przynosi pierwsze efekty już po miesiącu. Po kilku miesiącach nasza sylwetka jest nie do poznania, dlatego każda osoba chcąca zwiększyć tkankę mięśniową powinna to sprawdzić. Dobrze, że jest bezpieczny i legalnie dostępny w sklepach. Wystarczy kupić trochę na próbę, aby przekonać się, że działa w stu procentach. Jeśli chcemy odczuwać zazdrość innych, nie mamy teraz nad czym brać pod uwagę. SKUTECZNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA SPRAWNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA ŻYWOTNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO 100% 100% KOMPLETNE

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Sam

Cieszę się, że mogę podzielić się z innymi swoją opinią na temat suplementu Probolan 50. Już wiem, że to właściwie najlepsze rozwiązanie dla każdego, kto chce szybko zobaczyć efekty. Na początku myślałem, że większość opisanych skutków to opowieść, ale wkrótce odkryłem, że zadziałało, a także znacznie lepiej niż dokładnie to, co opisało.

Ocena:

Marek

Lub nawet w przypadku Probolan 50 najprawdopodobniej nie brałbym już udziału w szkoleniu. Moja siła i energia nagle odeszły, ponieważ nie widziałem rezultatów. Ten suplement dał mi nową szansę i wykorzystałem go w stu procentach. Jeśli jesteś w identycznej sytuacji, skorzystaj z tego, a przekonasz się, że to naprawdę działa.

Ocena:

01

Kimera

Jeśli chcemy zamienić tłuszcz w masę mięśniową, będziemy musieli spalić dużo tłuszczu. Same ćwiczenia nie zawsze pomagają, dlatego potrzebujemy środka, który z jednej strony jest legalny i bezpieczny, z drugiej niezwykle skuteczny. Szczęśliwie, Kimera to naprawdę naturalny spalacz tłuszczu na rynku. Zawiera wiele substancji, których potrzebuje nasz organizm. Mamy tu teraz termoagen, który każdego dnia dostarcza niesamowitej energii, ekstrakt z guarany zwiększa nie tylko energię, ale dodatkowo wydolność naszej głowy. Ten środek jest powoli uwalniany do organizmu ludzkiego, jednak działa dłużej.Składnik tyrozyna umożliwia wydajniejsze działanie większości składników obecnych w naszym organizmie, a ekstrakt z imbiru zmniejsza ból mięśni po intensywnym treningu, a nasze komórki mięśniowe otrzymują więcej tlenu. Suplement zawiera również witaminy z grupy B, które wspierają nasz organizm i głowę w trudniejszych chwilach. Prawdopodobnie jednym z najważniejszych składników jest zaawansowana, opatentowana Kimera, która ogranicza ilość tłuszczu do minimum. Warto też wspomnieć o herbatach czy gorzkiej pomarańczy. Takie składniki z jednej strony zwiększają tempo przemiany materii, az drugiej zmniejszają apetyt. Kofeina również odgrywa rolę w utracie tkanki tłuszczowej i tutaj została dodana do składu.

Nadmierna ilość tłuszczu nie sprawia, że ​​wyglądamy na najbardziej przydatnych. Niezależnie od tego, czy tego tłuszczu jest nie więcej niż kilkanaście procent, lepiej dopilnować, aby jego poziom spadł poniżej 10 procent. Wtedy wyglądamy dużo lepiej, a nasze mięśnie są jeszcze bardziej widoczne. Z tego powodu każdy z nas tak bardzo potrzebuje tego suplementu. Szybko wnika w ciało i prawie natychmiast zaczyna działać. Nie zrozumiemy nawet kiedy, a ciało będzie wyglądać znacznie lepiej. Tłuszcz nie jest najlepszy dla naszego wyglądu, ale dodatkowo dla naszego ogólnego stanu zdrowia. Im szybciej wprowadzimy tkankę tłuszczową do tkanki mięśniowej, tym większa dla nas wszystkich. SKUTECZNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA SPRAWNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA ŻYWOTNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO 100% 100% KOMPLETNE

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

będę

Zbyt dużo tłuszczu zawsze sprawiało mi wiele problemów. Moje życie zmieniło się dopiero, gdy zacząłem stosować suplement Kimera. Ćwiczę, żeby sprawdzić wyniki i chyba nie wstydzę się po prostu zdjąć koszuli na plaży. Zapomniałem o tłuszczu i dziś mam super masę mięśniową, której inni mogą mi zazdrościć.

Ocena:

Janek

Zawsze miałem zbyt dużo tłuszczu na własnym ciele, a naprawdę intensywne treningi być może niczego takiego nie zmieniły. Zastosowanie Kimery przyniosło efekty już w pierwszym tygodniu, dlatego mogę polecić ten środek każdemu. To działa dla każdego, kto może mieć nadmiernie niepotrzebny tłuszcz i chce go pokazać w tkankach mięśniowych.

Środek godny polecenia!

Ocena:

02

GH Balance

Jeśli chcesz mieć większe mięśnie, musisz trochę skupić się na sobie. Być może sami nic nie zrobimy, więc im więcej ćwiczymy, tym więcej dla nas wszystkich. Gorzej, jeśli kolejny miesiąc nie przyniesie efektu i teraz zaczynamy się zniechęcać. Dokładnie, co należy zrobić w tej sytuacji? Aby pomóc tym, którzy chcą walczyć, program Dodatek GH Balance przychodzi, z którego mogą korzystać kulturyści na całym świecie. Skład suplementu nie jest czymś przypadkowym, ale został opracowany z myślą o najbardziej wymagających sportowcach. Suplement jest bezpieczny dla naszego zdrowia, ponieważ zawiera tylko w 100% naturalne składniki, które pobudzają naszą tkankę mięśniową do pracy. Tempo metabolizmu organizmu wzrasta, ale co najważniejsze, mamy teraz jeszcze więcej energii. W składzie znalazła się między innymi kofeina, która pozwala spalić tłuszcz, ale dodatkowo zwiększa koncentrację podczas treningu. Bardzo istotnym składnikiem jest substancja Tribulus Terrestris, która reguluje poziom glukozy we krwi. Dodatkowo podobna substancja chroni nasze ciśnienie krwi, co pozwala nam szybko odzyskać energię i równowagę po ciężkim treningu. W przeciwieństwie do innych suplementów zdrowotnych mamy tutaj jeden wyjątkowy składnik, którym może być GHFactor-7, czyli ten składnik, który pozwala zdecydowanie szybko budować masę mięśniową.

Suplement wystarczy zażywać zaraz po posiłku a pierwsze efekty pojawią się już w ciągu pierwszego tygodnia. Będziesz musiał poczekać na wielki wpływ do pierwszego miesiąca użytkowania, wtedy jesteśmy bardziej przekonani, że działa dobrze. Nasze mięśnie będą się szybciej rozwijać, a teraz być może nie będziemy czuć się tak zmęczeni podczas treningu jak wcześniej. Radzenie sobie z ciężkim treningiem będzie znacznie prostsze. Tkanka mięśniowa jest ważna, ale musisz ją bezpiecznie budować. Ten środek nam w tym pomoże i osiągniemy taki wpływ, jakiego wcześniej nie widzieliśmy, ale o takim marzyliśmy. Teraz wszystko jest pod ręką i warto spróbować, jak to działa. SKUTECZNOŚĆ 80% 80% CAŁKOWITA SPRAWNOŚĆ 79% 79% CAŁKOWITA TRWAŁOŚĆ 70% 70% CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO 100% 100% KOMPLETNE

WIĘCEJ SZCZEGÓŁÓW

Edward

Szkoda, że ​​wcześniej nie wiedziałem, że GH Balance istnieje, bo chyba nie zmęczyłbym się na siłowni, która nie dawała żadnych efektów. Teraz mniej pracuję nad sobą, a moje mięśnie są znacznie większe. Każda osoba, która może mnie zobaczyć, chce wyglądać podobnie jak ja, a jednak dzięki temu suplementowi można to łatwo osiągnąć.

Ocena:

Zenek

Przez kilka lat kupowałem różne metody na powiększenie tkanki mięśniowej i nie działały. Odkąd użyłem GH Balance po raz pierwszy, pozbyłem się nadmiaru tłuszczu i wyglądało to znacznie, dużo lepiej. Skupienie się na tkankach mięśniowych za pomocą tego suplementu jest o wiele łatwiejsze i przyjemniejsze.